GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Bibaj, Kosovë Shkup, Maqedonia e Veriut

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

09:53BibajStacioni Bibaj

09:59FerizajStacioni Ferizaj

N.T.Albana Zllatar
?€
2
Ndërrim në: Vector TravelPritja: 11 minuta
3

10:10FerizajStacioni Ferizaj

11:18ShkupStacioni Shkup

Vector Travel
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 25 minuta

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.