GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Beograd, Serbi Komoran, Kosovë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

21:30BeogradStacioni Beograd

05:30PrizrenStacioni Prizren

Adio Tours
20€
2
Ndërrim në: DidiPritja: 15 minuta
3

05:45PrizrenStacioni Prizren

07:05KomoranStacioni Komoran

Didi
?€
Kohëzgjatja totale:~9 orë, 35 minuta
Çmimi total: 20
1

21:30BeogradStacioni Beograd

05:30PrizrenStacioni Prizren

Adio Tours
20€
2
Ndërrim në: Arbëria TuristPritja: 30 minuta
3

06:00PrizrenStacioni Prizren

07:20KomoranStacioni Komoran

Arbëria Turist
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~9 orë, 50 minuta
Çmimi total: 20
1

21:30BeogradStacioni Beograd

05:30PrizrenStacioni Prizren

Adio Tours
20€
2
Ndërrim në: Drini ReisenPritja: 45 minuta
3

06:15PrizrenStacioni Prizren

07:35KomoranStacioni Komoran

Drini Reisen
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~10 orë, 5 minuta
Çmimi total: 20
1

21:30BeogradStacioni Beograd

05:30PrizrenStacioni Prizren

Adio Tours
20€
2
Ndërrim në: Fidani TursPritja: 1 orë, 5 minuta
3

06:35PrizrenStacioni Prizren

07:55KomoranStacioni Komoran

Fidani Turs
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~10 orë, 25 minuta
Çmimi total: 20
1

21:30BeogradStacioni Beograd

05:30PrizrenStacioni Prizren

Adio Tours
20€
2
Ndërrim në: Bashkimi ReisenPritja: 1 orë, 20 minuta
3

06:50PrizrenStacioni Prizren

08:10KomoranStacioni Komoran

Bashkimi Reisen
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~10 orë, 40 minuta
Çmimi total: 20

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.