GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Beograd, Serbi Istog, Kosovë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

12:00BeogradStacioni Beograd

18:30PrishtinëStacioni Prishtinë

Adio Tours
15€
2
Ndërrim në: Berisha ImpexPritja: 30 minuta
3

19:00PrishtinëStacioni Prishtinë

20:37IstogStacioni Istog

Berisha Impex
5€
Kohëzgjatja totale:~8 orë, 37 minuta
Çmimi total: 20
1

12:00BeogradStacioni Beograd

18:30PrishtinëStacioni Prishtinë

Adio Tours
15€
2
Ndërrim në: BalaPritja: 1 orë, 30 minuta
3

20:00PrishtinëStacioni Prishtinë

21:37IstogStacioni Istog

Bala
5€
Kohëzgjatja totale:~9 orë, 37 minuta
Çmimi total: 20

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.