GjirafaTravel

Rezervo Online biletën e autobusit nga Beograd, Serbi Dragash, Kosovë

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

12:00BeogradStacioni Beograd

19:52DragashStacioni Dragash

Adio Tours
20€

21:00BeogradStacioni Beograd

04:52DragashStacioni Dragash

Fjolla
15€

21:30BeogradStacioni Beograd

05:22DragashStacioni Dragash

Adio Tours
20€

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

10:40BeogradStacioni Beograd

17:40PrizrenStacioni Prizren

Erhan Trans
20€
2
Ndërrim në: QazaPritja: 20 minuta
3

18:00PrizrenStacioni Prizren

19:09DragashStacioni Dragash

Qaza
1€
Kohëzgjatja totale:~8 orë, 29 minuta
Çmimi total: 21
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.