GjirafaTravel

Rezervo Online biletën e autobusit nga Dragash, Kosovë Beograd, Serbi

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

19:30DragashStacioni Dragash

03:00BeogradStacioni Beograd

Fjolla
15€

20:30DragashStacioni Dragash

05:30BeogradStacioni Beograd

Adio Tours
20€

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

20:30DragashStacioni Dragash

22:30PrishtinëStacioni Prishtinë

Adio Tours
5€
2
Ndërrim në: Adio ToursPritja: 30 minuta
3

23:00PrishtinëStacioni Prishtinë

05:30BeogradStacioni Beograd

Adio Tours
15€
Kohëzgjatja totale:~9 orë
Çmimi total: 20
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.