GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Basel, Zvicër Bujanoc, Serbi

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

12:00BaselStacioni Basel

11:59PrishtinëStacioni Prishtinë

Beli Travel
100€
2
Ndërrim në: Maxhari ToursPritja: 3 orë, 51 minuta
3

15:50PrishtinëStacioni Prishtinë

16:43BujanocStacioni Bujanoc

Maxhari Tours
4€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~28 orë, 43 minuta
Çmimi total: 100

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.