GjirafaTravel

Rezervo Online biletën e autobusit nga Basel, Zvicër Pejë, Kosovë

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

17:30BaselStacioni Basel

17:29PejëStacioni Pejë

Sharr Travel
100€

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

17:30BaselStacioni Basel

17:29PrishtinëStacioni Prishtinë

Sharr Travel
100€
2
Ndërrim në: Pranvera ToursPritja: 31 minuta
3

18:00PrishtinëStacioni Prishtinë

19:20PejëStacioni Pejë

Pranvera Tours
5€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~25 orë, 50 minuta
Çmimi total: 100
1

17:30BaselStacioni Basel

17:29GjakovëStacioni Gjakovë

Sharr Travel
100€
2
Ndërrim në: Edi ToursPritja: 31 minuta
3

18:00GjakovëStacioni Gjakovë

18:47PejëStacioni Pejë

Edi Tours
3€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~25 orë, 17 minuta
Çmimi total: 100
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.