GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Bari, Itali Durrës, Shqipëri

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

14:30Romë

21:10BariStacioni Bari

19:35DurrësStacioni Durrës

20:10Tiranë

Alba Trans
?€

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

18:36BariStacioni Bari

04:36TiranëStacioni Tiranë

Tirana Interbus Travel
?€
2
Ndërrim në: Dhembeli Sh.P.KPritja: 54 minuta
3

05:30TiranëStacioni Tiranë

06:05DurrësStacioni Durrës

Dhembeli Sh.P.K
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~11 orë, 29 minuta
1

21:10BariStacioni Bari

20:10TiranëStacioni Tiranë

Alba Trans
?€
2
Ndërrim në: Elalba 1 Sh.P.KPritja: 50 minuta
3

21:00TiranëStacioni Tiranë

21:38DurrësStacioni Durrës

Elalba 1 Sh.P.K
180Lekë
Kohëzgjatja totale:~24 orë, 28 minuta
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.