GjirafaTravel

Rezervo Online biletën e autobusit nga Banjë (Malishevë), Kosovë Durrës, Shqipëri

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

04:45Banjë (Malishevë)Stacioni Banjë (Malishevë)

08:00DurrësStacioni Durrës

Memi Reisen
15€

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

04:45Banjë (Malishevë)Stacioni Banjë (Malishevë)

08:00TiranëStacioni Tiranë

Memi Reisen
15€
2
Ndërrim në: Dhembeli Sh.P.KPritja: 15 minuta
3

08:15TiranëStacioni Tiranë

08:50DurrësStacioni Durrës

Dhembeli Sh.P.K
?Lekë
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 5 minuta
Çmimi total: 15
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.