GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Balshaj, Kosovë Prishtinë, Kosovë

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

10:15Mitrovicë

10:48BalshajStacioni Balshaj

11:00PrishtinëStacioni Prishtinë

Lindi Tours Vushtri
?€

10:30Mitrovicë

11:03BalshajStacioni Balshaj

11:15PrishtinëStacioni Prishtinë

Ariani
?€

10:45Mitrovicë

11:18BalshajStacioni Balshaj

11:30PrishtinëStacioni Prishtinë

Balli
?€

11:00Mitrovicë

11:33BalshajStacioni Balshaj

11:45PrishtinëStacioni Prishtinë

Union
?€

11:15Mitrovicë

11:48BalshajStacioni Balshaj

12:00PrishtinëStacioni Prishtinë

Union
?€

11:30Mitrovicë

12:03BalshajStacioni Balshaj

12:15PrishtinëStacioni Prishtinë

Beka Tours
?€

11:45Mitrovicë

12:18BalshajStacioni Balshaj

12:30PrishtinëStacioni Prishtinë

Bare-Turs
?€

12:00Mitrovicë

12:33BalshajStacioni Balshaj

12:45PrishtinëStacioni Prishtinë

Besi
?€

12:15Mitrovicë

12:48BalshajStacioni Balshaj

13:00PrishtinëStacioni Prishtinë

Qendrimi
?€

12:30Mitrovicë

13:03BalshajStacioni Balshaj

13:15PrishtinëStacioni Prishtinë

Aurela Tour
?€

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.