GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Balshaj, Kosovë Prishtinë, Kosovë

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

12:00Mitrovicë

12:33BalshajStacioni Balshaj

12:45PrishtinëStacioni Prishtinë

Besi
?€

12:15Mitrovicë

12:48BalshajStacioni Balshaj

13:00PrishtinëStacioni Prishtinë

Qendrimi
?€

12:30Mitrovicë

13:03BalshajStacioni Balshaj

13:15PrishtinëStacioni Prishtinë

Aurela Tour
?€

12:45Mitrovicë

13:18BalshajStacioni Balshaj

13:30PrishtinëStacioni Prishtinë

Arena-Trav
?€

13:00Mitrovicë

13:33BalshajStacioni Balshaj

13:45PrishtinëStacioni Prishtinë

Qendrimi
?€

13:15Mitrovicë

13:48BalshajStacioni Balshaj

14:00PrishtinëStacioni Prishtinë

Shkëndija
?€

13:30Mitrovicë

14:03BalshajStacioni Balshaj

14:15PrishtinëStacioni Prishtinë

Blendi Reisen
?€

13:45Mitrovicë

14:18BalshajStacioni Balshaj

14:30PrishtinëStacioni Prishtinë

Balli
?€

14:00Mitrovicë

14:33BalshajStacioni Balshaj

14:45PrishtinëStacioni Prishtinë

Balli
?€

14:15Mitrovicë

14:48BalshajStacioni Balshaj

15:00PrishtinëStacioni Prishtinë

Qëndresa
?€

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.