GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Bajram Curri, Shqipëri Durrës, Shqipëri

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

15:30Bajram CurriStacioni Bajram Curri

19:46TiranëStacioni Tiranë

Abadoni
1000Lekë
2
Ndërrim në: Alba TransPritja: 34 minuta
3

20:20TiranëStacioni Tiranë

20:55DurrësStacioni Durrës

Alba Trans
?€
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 25 minuta
1

15:30Bajram CurriStacioni Bajram Curri

19:46TiranëStacioni Tiranë

Abadoni
1000Lekë
2
Ndërrim në: Elalba 1 Sh.P.KPritja: 44 minuta
3

20:30TiranëStacioni Tiranë

21:08DurrësStacioni Durrës

Elalba 1 Sh.P.K
180Lekë
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 38 minuta
Çmimi total: 1180 Lekë
1

15:30Bajram CurriStacioni Bajram Curri

19:46TiranëStacioni Tiranë

Abadoni
1000Lekë
2
Ndërrim në: Argjiro SH.P.KPritja: 44 minuta
3

20:30TiranëStacioni Tiranë

21:05DurrësStacioni Durrës

Argjiro SH.P.K
?€
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 35 minuta

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.