GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Bajë, Kosovë Fushë Kosovë, Kosovë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

06:49BajëStacioni Bajë

07:09PejëStacioni Pejë

Pa Percaktuar
?€
2
Ndërrim në: Deli AbaziPritja: 11 minuta
3

07:20PejëStacioni Pejë

08:30Fushë KosovëStacioni Fushë Kosovë

Deli Abazi
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 41 minuta
1

13:04BajëStacioni Bajë

13:24PejëStacioni Pejë

Pa Percaktuar
?€
2
Ndërrim në: MonikaPritja: 16 minuta
3

13:40PejëStacioni Pejë

14:50Fushë KosovëStacioni Fushë Kosovë

Monika
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 46 minuta
1

17:49BajëStacioni Bajë

18:09PejëStacioni Pejë

Pa Percaktuar
?€
2
Ndërrim në: MirociPritja: 11 minuta
3

18:20PejëStacioni Pejë

19:30Fushë KosovëStacioni Fushë Kosovë

Miroci
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 41 minuta

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.