GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Fushë Kosovë, Kosovë Bajë, Kosovë

1

08:50Fushë KosovëStacioni Fushë Kosovë

10:00PejëStacioni Pejë

Miroci
?€
2
Ndërrim në: KukleciPritja: 15 minuta
3

10:15PejëStacioni Pejë

10:35BajëStacioni Bajë

Kukleci
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 45 minuta
1

10:10Fushë KosovëStacioni Fushë Kosovë

11:20PejëStacioni Pejë

Orbita
?€
2
Ndërrim në: Berisha ImpexPritja: 10 minuta
3

11:30PejëStacioni Pejë

11:50BajëStacioni Bajë

Berisha Impex
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 40 minuta
1

11:10Fushë KosovëStacioni Fushë Kosovë

12:20PejëStacioni Pejë

Koha
?€
2
Ndërrim në: Agjensia Turistike LabinotiPritja: 10 minuta
3

12:30PejëStacioni Pejë

12:48BajëStacioni Bajë

Agjensia Turistike Labinoti
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 38 minuta
1

11:10Fushë KosovëStacioni Fushë Kosovë

12:20PejëStacioni Pejë

Koha
?€
2
Ndërrim në: SamiriPritja: 10 minuta
3

12:30PejëStacioni Pejë

12:50BajëStacioni Bajë

Samiri
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 40 minuta
1

11:25Fushë KosovëStacioni Fushë Kosovë

12:47IstogStacioni Istog

Pranvera Tours
?€
2
Ndërrim në: RenesansaPritja: 13 minuta
3

13:00IstogStacioni Istog

13:19BajëStacioni Bajë

Renesansa
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 54 minuta
1

12:10Fushë KosovëStacioni Fushë Kosovë

13:20PejëStacioni Pejë

Bashkimi Turist
?€
2
Ndërrim në: RenesansaPritja: 10 minuta
3

13:30PejëStacioni Pejë

13:50BajëStacioni Bajë

Renesansa
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 40 minuta
1

12:10Fushë KosovëStacioni Fushë Kosovë

13:20PejëStacioni Pejë

Bashkimi Turist
?€
2
Ndërrim në: ArianiPritja: 10 minuta
3

13:30PejëStacioni Pejë

13:48BajëStacioni Bajë

Ariani
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 38 minuta
1

12:10Fushë KosovëStacioni Fushë Kosovë

13:20PejëStacioni Pejë

Bashkimi Turist
?€
2
Ndërrim në: Berisha ImpexPritja: 10 minuta
3

13:30PejëStacioni Pejë

13:50BajëStacioni Bajë

Berisha Impex
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 40 minuta
1

12:50Fushë KosovëStacioni Fushë Kosovë

14:00PejëStacioni Pejë

Edi Tours
?€
2
Ndërrim në: Pa PercaktuarPritja: 10 minuta
3

14:10PejëStacioni Pejë

14:28BajëStacioni Bajë

Pa Percaktuar
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 38 minuta
1

12:50Fushë KosovëStacioni Fushë Kosovë

14:00PejëStacioni Pejë

Edi Tours
?€
2
Ndërrim në: Berisha ImpexPritja: 15 minuta
3

14:15PejëStacioni Pejë

14:35BajëStacioni Bajë

Berisha Impex
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 45 minuta

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.