GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Bajë, Kosovë Knittelfeld, Austri

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

17:34BajëStacioni Bajë

17:54PejëStacioni Pejë

Te Salihu
?€
2
Ndërrim në: Baci ToursPritja: 3 orë, 6 minuta
3

21:00PejëStacioni Pejë

12:00KnittelfeldStacioni Knittelfeld

Baci Tours
?€
Kohëzgjatja totale:~18 orë, 26 minuta
1

17:41BajëStacioni Bajë

17:59PejëStacioni Pejë

Agjensia Turistike Labinoti
?€
2
Ndërrim në: Baci ToursPritja: 3 orë, 1 minuta
3

21:00PejëStacioni Pejë

12:00KnittelfeldStacioni Knittelfeld

Baci Tours
?€
Kohëzgjatja totale:~18 orë, 18 minuta
1

17:49BajëStacioni Bajë

18:09PejëStacioni Pejë

Pa Percaktuar
?€
2
Ndërrim në: Baci ToursPritja: 2 orë, 51 minuta
3

21:00PejëStacioni Pejë

12:00KnittelfeldStacioni Knittelfeld

Baci Tours
?€
Kohëzgjatja totale:~18 orë, 11 minuta
1

18:04BajëStacioni Bajë

18:24PejëStacioni Pejë

Kukleci
?€
2
Ndërrim në: Baci ToursPritja: 2 orë, 36 minuta
3

21:00PejëStacioni Pejë

12:00KnittelfeldStacioni Knittelfeld

Baci Tours
?€
Kohëzgjatja totale:~17 orë, 56 minuta
1

18:19BajëStacioni Bajë

18:50PejëStacioni Pejë

Samiri
?€
2
Ndërrim në: Baci ToursPritja: 2 orë, 10 minuta
3

21:00PejëStacioni Pejë

12:00KnittelfeldStacioni Knittelfeld

Baci Tours
?€
Kohëzgjatja totale:~17 orë, 40 minuta
1

18:34BajëStacioni Bajë

18:54PejëStacioni Pejë

Pa Percaktuar
?€
2
Ndërrim në: Baci ToursPritja: 2 orë, 6 minuta
3

21:00PejëStacioni Pejë

12:00KnittelfeldStacioni Knittelfeld

Baci Tours
?€
Kohëzgjatja totale:~17 orë, 26 minuta
1

19:19BajëStacioni Bajë

19:39PejëStacioni Pejë

Pa Percaktuar
?€
2
Ndërrim në: Baci ToursPritja: 1 orë, 21 minuta
3

21:00PejëStacioni Pejë

12:00KnittelfeldStacioni Knittelfeld

Baci Tours
?€
Kohëzgjatja totale:~16 orë, 41 minuta

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.