GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Ferizaj, Kosovë Knittelfeld, Austri

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

16:00FerizajStacioni Ferizaj

07:00KnittelfeldStacioni Knittelfeld

Baci Tours
?€

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

15:10FerizajStacioni Ferizaj

15:56PrishtinëStacioni Prishtinë

Era Tours
?€
2
Ndërrim në: Baci ToursPritja: 49 minuta
3

16:45PrishtinëStacioni Prishtinë

07:45KnittelfeldStacioni Knittelfeld

Baci Tours
?€
Kohëzgjatja totale:~16 orë, 35 minuta
1

15:15FerizajStacioni Ferizaj

16:05PrishtinëStacioni Prishtinë

Cufa-Reisen
1.5€
2
Ndërrim në: Baci ToursPritja: 40 minuta
3

16:45PrishtinëStacioni Prishtinë

07:45KnittelfeldStacioni Knittelfeld

Baci Tours
?€
Kohëzgjatja totale:~16 orë, 30 minuta
Çmimi total: 1.5
1

15:30FerizajStacioni Ferizaj

16:20PrishtinëStacioni Prishtinë

Azizi
1.5€
2
Ndërrim në: Baci ToursPritja: 25 minuta
3

16:45PrishtinëStacioni Prishtinë

07:45KnittelfeldStacioni Knittelfeld

Baci Tours
?€
Kohëzgjatja totale:~16 orë, 15 minuta
Çmimi total: 1.5
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.