GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Aeroporti Ndërkombëtar(Shkup) Ohër, Maqedonia e Veriut

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

13:00ShkupAeroporti Ndërkombëtar(Shkup)

13:40ShkupStacioni Shkup

W Transporter
3.3€
2
Ndërrim në: GalebPritja: 20 minuta
3

14:00ShkupStacioni Shkup

16:54OhërStacioni Ohër

Galeb
250den
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 54 minuta
Çmimi total: 3.3

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.