GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Ohër, Maqedonia e Veriut Aeroporti Ndërkombëtar(Shkup)

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

15:30OhërStacioni Ohër

18:24ShkupStacioni Shkup

Rule Turs
250den
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: W TransporterPritja: 21 minuta
3

18:45ShkupStacioni Shkup

19:25ShkupAeroporti Ndërkombëtar(Shkup)

W Transporter
3.3€
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 55 minuta
Çmimi total: 3.3
1

15:30OhërStacioni Ohër

18:24ShkupStacioni Shkup

Galeb
250den
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: W TransporterPritja: 21 minuta
3

18:45ShkupStacioni Shkup

19:25ShkupAeroporti Ndërkombëtar(Shkup)

W Transporter
3.3€
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 55 minuta
Çmimi total: 3.3

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.