GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Aeroporti Ndërkombëtar(Shkup) Milano, Itali

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

13:40ShkupAeroporti Ndërkombëtar(Shkup)

14:20ShkupStacioni Shkup

W Transporter
3.3€
2
Ndërrim në: Hisar Tours SkopjePritja: 2 orë, 20 minuta
3

16:40ShkupStacioni Shkup

15:40MilanoStacioni Milano

Hisar Tours Skopje
?€
Kohëzgjatja totale:~26 orë
Çmimi total: 3.3
1

15:30ShkupAeroporti Ndërkombëtar(Shkup)

16:10ShkupStacioni Shkup

W Transporter
3.3€
2
Ndërrim në: Hisar Tours SkopjePritja: 30 minuta
3

16:40ShkupStacioni Shkup

15:40MilanoStacioni Milano

Hisar Tours Skopje
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~24 orë, 10 minuta
Çmimi total: 3.3

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.