GjirafaTravel

Rezervo Online biletën e autobusit nga Suharekë, Kosovë Milano, Itali

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

05:00SuharekëStacioni Suharekë

08:00TiranëStacioni Tiranë

Memi Reisen
15€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: AMR TravelPritja: 1 orë
3

09:00TiranëStacioni Tiranë

06:15MilanoStacioni Milano

AMR Travel
70€

Informata

Kohëzgjatja totale:~25 orë, 15 minuta
Çmimi total: 70

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.