GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Zhur, Kosovë Gjilan, Kosovë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

12:36ZhurStacioni Zhur

12:56PrizrenStacioni Prizren

Bashkimi Reisen
?€
2
Ndërrim në: MerkatoriPritja: 14 minuta
3

13:10PrizrenStacioni Prizren

15:09GjilanStacioni Gjilan

Merkatori
5€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 33 minuta
Çmimi total: 5

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.