GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Zahaç, Kosovë Tetovë, Maqedonia e Veriut

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

06:30ZahaçStacioni Zahaç

07:40PrishtinëStacioni Prishtinë

Gjocaj Tours
?€
2
Ndërrim në: Era ToursPritja: 20 minuta
3

08:00PrishtinëStacioni Prishtinë

10:53TetovëStacioni Tetovë

Era Tours
7€
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 23 minuta
Çmimi total: 7
1

11:10ZahaçStacioni Zahaç

12:20PrishtinëStacioni Prishtinë

Euro - Tours
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Hani-ComPritja: 40 minuta
3

13:00PrishtinëStacioni Prishtinë

15:53TetovëStacioni Tetovë

Hani-Com
7€
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 43 minuta
Çmimi total: 7
1

11:30ZahaçStacioni Zahaç

12:40PrishtinëStacioni Prishtinë

Pranvera Tours
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Hani-ComPritja: 20 minuta
3

13:00PrishtinëStacioni Prishtinë

15:53TetovëStacioni Tetovë

Hani-Com
7€
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 22 minuta
Çmimi total: 7
1

11:30ZahaçStacioni Zahaç

12:40PrishtinëStacioni Prishtinë

Pranvera Tours
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Hani-ComPritja: 20 minuta
3

13:00PrishtinëStacioni Prishtinë

15:53TetovëStacioni Tetovë

Hani-Com
7€
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 22 minuta
Çmimi total: 7
1

14:10ZahaçStacioni Zahaç

15:20PrishtinëStacioni Prishtinë

Koha
?€
2
Ndërrim në: Era ToursPritja: 40 minuta
3

16:00PrishtinëStacioni Prishtinë

18:53TetovëStacioni Tetovë

Era Tours
7€
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 43 minuta
Çmimi total: 7

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.