GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Xërxë, Kosovë Ulqin, Mali i Zi

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

08:20XërxëStacioni Xërxë

09:00PrizrenStacioni Prizren

Arbi Turs
2€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: AtmaxhaPritja: 1 orë
3

10:00PrizrenStacioni Prizren

14:30UlqinStacioni Ulqin

Atmaxha
15€
Kohëzgjatja totale:~6 orë, 10 minuta
Çmimi total: 15
1

08:24XërxëStacioni Xërxë

08:59PrizrenStacioni Prizren

Atmaxha
2€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: AtmaxhaPritja: 1 orë, 1 minuta
3

10:00PrizrenStacioni Prizren

14:30UlqinStacioni Ulqin

Atmaxha
15€
Kohëzgjatja totale:~6 orë, 6 minuta
Çmimi total: 15
1

08:42XërxëStacioni Xërxë

09:13PrizrenStacioni Prizren

Atmaxha
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: AtmaxhaPritja: 47 minuta
3

10:00PrizrenStacioni Prizren

14:30UlqinStacioni Ulqin

Atmaxha
15€
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 48 minuta
Çmimi total: 15
1

09:06XërxëStacioni Xërxë

09:37PrizrenStacioni Prizren

Gramozi
2€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: AtmaxhaPritja: 23 minuta
3

10:00PrizrenStacioni Prizren

14:30UlqinStacioni Ulqin

Atmaxha
15€
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 24 minuta
Çmimi total: 15
1

17:19XërxëStacioni Xërxë

17:54PrizrenStacioni Prizren

Ylli
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Vetoni TouristPritja: 36 minuta
3

18:30PrizrenStacioni Prizren

23:00UlqinStacioni Ulqin

Vetoni Tourist
15€
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 41 minuta
Çmimi total: 15

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.