GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Xërxë, Kosovë Tiranë, Shqipëri

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

18:19XërxëStacioni Xërxë

18:54PrizrenStacioni Prizren

Atmaxha
2€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Kabashi ToursPritja: 36 minuta
3

19:30PrizrenStacioni Prizren

22:00TiranëStacioni Tiranë

Kabashi Tours
15€
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 41 minuta
Çmimi total: 15
1

18:21XërxëStacioni Xërxë

18:52PrizrenStacioni Prizren

Halimaj
2€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Kabashi ToursPritja: 38 minuta
3

19:30PrizrenStacioni Prizren

22:00TiranëStacioni Tiranë

Kabashi Tours
15€
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 39 minuta
Çmimi total: 15
1

18:39XërxëStacioni Xërxë

19:14PrizrenStacioni Prizren

Halimaj
2€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Kabashi ToursPritja: 16 minuta
3

19:30PrizrenStacioni Prizren

22:00TiranëStacioni Tiranë

Kabashi Tours
15€
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 21 minuta
Çmimi total: 15

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.