GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Xërxë, Kosovë Shkup, Maqedonia e Veriut

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

07:49XërxëStacioni Xërxë

08:24PrizrenStacioni Prizren

Kasumi
2€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Vector TravelPritja: 36 minuta
3

09:00PrizrenStacioni Prizren

11:18ShkupStacioni Shkup

Vector Travel
9€
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 29 minuta
Çmimi total: 9
1

07:51XërxëStacioni Xërxë

08:22PrizrenStacioni Prizren

Monika
2€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Vector TravelPritja: 38 minuta
3

09:00PrizrenStacioni Prizren

11:18ShkupStacioni Shkup

Vector Travel
9€
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 27 minuta
Çmimi total: 9

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.