GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Xërxë, Kosovë Durrës, Shqipëri

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

06:32XërxëStacioni Xërxë

07:08PrizrenStacioni Prizren

Destani Trans
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Sharr TravelPritja: 37 minuta
3

07:45PrizrenStacioni Prizren

11:45DurrësStacioni Durrës

Sharr Travel
15€
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 13 minuta
Çmimi total: 15
1

11:19XërxëStacioni Xërxë

11:54PrizrenStacioni Prizren

Atmaxha
2€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Arditi ToursPritja: 36 minuta
3

12:30PrizrenStacioni Prizren

16:30DurrësStacioni Durrës

Arditi Tours
15€
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 11 minuta
Çmimi total: 15
1

11:36XërxëStacioni Xërxë

12:07PrizrenStacioni Prizren

Monika
2€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Arditi ToursPritja: 23 minuta
3

12:30PrizrenStacioni Prizren

16:30DurrësStacioni Durrës

Arditi Tours
15€
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 54 minuta
Çmimi total: 15
1

16:32XërxëStacioni Xërxë

17:03PrizrenStacioni Prizren

Atmaxha
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Arditi ToursPritja: 27 minuta
3

17:30PrizrenStacioni Prizren

21:30DurrësStacioni Durrës

Arditi Tours
15€
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 58 minuta
Çmimi total: 15
1

17:19XërxëStacioni Xërxë

17:54PrizrenStacioni Prizren

Ylli
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Sharr TravelPritja: 36 minuta
3

18:30PrizrenStacioni Prizren

22:30DurrësStacioni Durrës

Sharr Travel
15€
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 11 minuta
Çmimi total: 15

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.