GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Vurzburg, Gjermani Tetovë, Maqedonia e Veriut

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

14:30VurzburgStacioni Vurzburg

14:29PrishtinëStacioni Prishtinë

Barileva
80€
2
Ndërrim në: Era ToursPritja: 1 orë, 31 minuta
3

16:00PrishtinëStacioni Prishtinë

18:53TetovëStacioni Tetovë

Era Tours
7€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~28 orë, 23 minuta
Çmimi total: 80
1

14:30VurzburgStacioni Vurzburg

14:29FerizajStacioni Ferizaj

Barileva
80€
2
Ndërrim në: Era ToursPritja: 2 orë, 31 minuta
3

17:00FerizajStacioni Ferizaj

18:53TetovëStacioni Tetovë

Era Tours
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~28 orë, 23 minuta
Çmimi total: 80

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.