GjirafaTravel

Rezervo Online biletën e autobusit nga Vurzburg, Gjermani Gjilan, Kosovë

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

14:30VurzburgStacioni Vurzburg

14:29GjilanStacioni Gjilan

Barileva
80€

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

14:30VurzburgStacioni Vurzburg

14:29PrishtinëStacioni Prishtinë

Barileva
80€
2
Ndërrim në: Alia ComercPritja: 31 minuta
3

15:00PrishtinëStacioni Prishtinë

16:14GjilanStacioni Gjilan

Alia Comerc
2.5€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~25 orë, 44 minuta
Çmimi total: 80
1

14:30VurzburgStacioni Vurzburg

14:29FerizajStacioni Ferizaj

Barileva
80€
2
Ndërrim në: MerkatoriPritja: 31 minuta
3

15:00FerizajStacioni Ferizaj

15:49GjilanStacioni Gjilan

Merkatori
2.3€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~25 orë, 19 minuta
Çmimi total: 80
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.