GjirafaTravel

Rezervo Online biletën e autobusit nga Vupertal, Gjermani Shkup, Maqedonia e Veriut

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

19:00VupertalStacioni Vupertal

18:59PrishtinëStacioni Prishtinë

Planet Reisen
90€
2
Ndërrim në: Amalfi ToursPritja: 1 orë, 1 minuta
3

20:00PrishtinëStacioni Prishtinë

21:55ShkupStacioni Shkup

Amalfi Tours
8.5€
Kohëzgjatja totale:~26 orë, 55 minuta
Çmimi total: 98.5

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.