GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Vienë, Austri Shkup, Maqedonia e Veriut

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

19:30VienëStacioni Vienë

10:00ShkupStacioni Shkup

12:00Kërçovë

Durmo Tours
?€

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

19:30VienëStacioni Vienë

10:45TetovëStacioni Tetovë

Durmo Tours
?€
2
Ndërrim në: Durmo ToursPritja: 40 minuta
3

11:25TetovëStacioni Tetovë

12:06ShkupStacioni Shkup

Durmo Tours
?den
Kohëzgjatja totale:~16 orë, 36 minuta
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.