GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Vienë, Austri Aeroporti Adem Jashari

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

16:00VienëStacioni Vienë

10:00PrishtinëStacioni Prishtinë

Bici Com
50€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Trafiku UrbanPritja: 1 orë
3

11:00PrishtinëStacioni Prishtinë

11:45PrishtinëAeroporti Adem Jashari

Trafiku Urban
3€

Informata

Kohëzgjatja totale:~19 orë, 45 minuta
Çmimi total: 3
1

16:00VienëStacioni Vienë

10:00PrishtinëStacioni Prishtinë

Bici Com
50€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Trafiku UrbanPritja: 3 orë
3

13:00PrishtinëStacioni Prishtinë

13:45PrishtinëAeroporti Adem Jashari

Trafiku Urban
3€

Informata

Kohëzgjatja totale:~21 orë, 45 minuta
Çmimi total: 3
1

16:00VienëStacioni Vienë

10:00PrishtinëStacioni Prishtinë

Loshi Reisen
50€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Trafiku UrbanPritja: 1 orë
3

11:00PrishtinëStacioni Prishtinë

11:45PrishtinëAeroporti Adem Jashari

Trafiku Urban
3€

Informata

Kohëzgjatja totale:~19 orë, 45 minuta
Çmimi total: 3
1

16:00VienëStacioni Vienë

10:00PrishtinëStacioni Prishtinë

Loshi Reisen
50€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Trafiku UrbanPritja: 3 orë
3

13:00PrishtinëStacioni Prishtinë

13:45PrishtinëAeroporti Adem Jashari

Trafiku Urban
3€

Informata

Kohëzgjatja totale:~21 orë, 45 minuta
Çmimi total: 3

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.