GjirafaTravel

Rezervo Online biletën e autobusit nga Veronë, Itali Prizren, Kosovë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

13:15VeronëStacioni Veronë

07:59TiranëStacioni Tiranë

AMR Travel
70€

Informata

Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Kabashi ToursPritja: 1 orë, 1 minuta
3

09:00TiranëStacioni Tiranë

12:00PrizrenStacioni Prizren

Kabashi Tours
15€
Kohëzgjatja totale:~22 orë, 45 minuta
Çmimi total: 15

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.