GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Vërmicë (Prizren), Kosovë Vienë, Austri

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

15:10Vërmicë (Prizren)Stacioni Vërmicë (Prizren)

15:41PrizrenStacioni Prizren

Zhur Reisen
1.2€
2
Ndërrim në: Loshi ReisenPritja: 2 orë, 49 minuta
3

18:30PrizrenStacioni Prizren

12:30VienëStacioni Vienë

Loshi Reisen
50€
Kohëzgjatja totale:~21 orë, 20 minuta
Çmimi total: 51.2

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.