GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Vërmicë (Prizren), Kosovë Shtutgart, Gjermani

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

08:45Vërmicë (Prizren)Stacioni Vërmicë (Prizren)

09:11PrizrenStacioni Prizren

Fidani Turs
1€
2
Ndërrim në: FertoursPritja: 4 orë, 49 minuta
3

14:00PrizrenStacioni Prizren

13:59ShtutgartStacioni Shtutgart

Fertours
70€
Kohëzgjatja totale:~29 orë, 14 minuta
Çmimi total: 71
1

10:15Vërmicë (Prizren)Stacioni Vërmicë (Prizren)

10:41PrizrenStacioni Prizren

Fidani Turs
1€
2
Ndërrim në: FertoursPritja: 3 orë, 19 minuta
3

14:00PrizrenStacioni Prizren

13:59ShtutgartStacioni Shtutgart

Fertours
70€
Kohëzgjatja totale:~27 orë, 44 minuta
Çmimi total: 71
1

12:15Vërmicë (Prizren)Stacioni Vërmicë (Prizren)

12:41PrizrenStacioni Prizren

Zhur Reisen
1.2€
2
Ndërrim në: FertoursPritja: 1 orë, 19 minuta
3

14:00PrizrenStacioni Prizren

13:59ShtutgartStacioni Shtutgart

Fertours
70€
Kohëzgjatja totale:~25 orë, 44 minuta
Çmimi total: 71.2

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.