GjirafaTravel

Rezervo Online biletën e autobusit nga Aeroporti Adem Jashari Shtutgart, Gjermani

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

08:00PrishtinëAeroporti Adem Jashari

08:45PrishtinëStacioni Prishtinë

Trafiku Urban
3€

Informata

Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Vector TravelPritja: 1 orë, 15 minuta
3

10:00PrishtinëStacioni Prishtinë

09:59ShtutgartStacioni Shtutgart

Vector Travel
90€
Kohëzgjatja totale:~25 orë, 59 minuta
Çmimi total: 90
1

22:20PrishtinëAeroporti Adem Jashari

02:00TiranëStacioni Tiranë

Albani Tours
15€
2
Ndërrim në: Deva ToursPritja: 3 orë
3

05:00TiranëStacioni Tiranë

04:59ShtutgartStacioni Shtutgart

Deva Tours
90€
Kohëzgjatja totale:~30 orë, 39 minuta
Çmimi total: 105

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.