GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Vërmicë (Prizren), Kosovë Tiranë, Shqipëri

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

06:30Vërmicë (Prizren)Stacioni Vërmicë (Prizren)

07:05PrizrenStacioni Prizren

Zhur Reisen
1.2€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Kabashi ToursPritja: 25 minuta
3

07:30PrizrenStacioni Prizren

10:10TiranëStacioni Tiranë

Kabashi Tours
15€
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 40 minuta
Çmimi total: 15

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.