GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Tivar, Mali i Zi Tiranë, Shqipëri

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

08:35TivarStacioni Tivar

09:33PodgoricëStacioni Podgoricë

Zejdin Tours
?€
2
Ndërrim në: Old Town TravelPritja: 27 minuta
3

10:00PodgoricëStacioni Podgoricë

13:30TiranëStacioni Tiranë

Old Town Travel
25€
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 55 minuta
Çmimi total: 25

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.