GjirafaTravel

Rezervo Online biletën e autobusit nga Tivar, Mali i Zi Pejë, Kosovë

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

15:50TivarStacioni Tivar

22:30PejëStacioni Pejë

Barileva
15€

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

09:15TivarStacioni Tivar

15:45PrishtinëStacioni Prishtinë

Vetoni Tourist
15€
2
Ndërrim në: OrbitaPritja: 15 minuta
3

16:00PrishtinëStacioni Prishtinë

17:20PejëStacioni Pejë

Orbita
5€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~8 orë, 5 minuta
Çmimi total: 15
1

09:15TivarStacioni Tivar

15:45PrishtinëStacioni Prishtinë

Vetoni Tourist
15€
2
Ndërrim në: KohaPritja: 35 minuta
3

16:20PrishtinëStacioni Prishtinë

17:40PejëStacioni Pejë

Koha
5€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~8 orë, 25 minuta
Çmimi total: 15
1

09:15TivarStacioni Tivar

15:45PrishtinëStacioni Prishtinë

Vetoni Tourist
15€
2
Ndërrim në: Try ToursPritja: 55 minuta
3

16:40PrishtinëStacioni Prishtinë

18:00PejëStacioni Pejë

Try Tours
5€
Kohëzgjatja totale:~8 orë, 45 minuta
Çmimi total: 20
1

09:15TivarStacioni Tivar

15:45PrishtinëStacioni Prishtinë

Vetoni Tourist
15€
2
Ndërrim në: Gjocaj ToursPritja: 1 orë, 15 minuta
3

17:00PrishtinëStacioni Prishtinë

18:20PejëStacioni Pejë

Gjocaj Tours
5€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~9 orë, 5 minuta
Çmimi total: 15
1

09:15TivarStacioni Tivar

14:15PrizrenStacioni Prizren

Vetoni Tourist
15€
2
Ndërrim në: HalimajPritja: 30 minuta
3

14:45PrizrenStacioni Prizren

16:22PejëStacioni Pejë

Halimaj
5€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~7 orë, 7 minuta
Çmimi total: 15
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.