GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Tivar, Mali i Zi Ferizaj, Kosovë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

09:15TivarStacioni Tivar

15:45PrishtinëStacioni Prishtinë

Vetoni Tourist
15€
2
Ndërrim në: Era ToursPritja: 15 minuta
3

16:00PrishtinëStacioni Prishtinë

17:00FerizajStacioni Ferizaj

Era Tours
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~7 orë, 45 minuta
Çmimi total: 15
1

09:15TivarStacioni Tivar

15:45PrishtinëStacioni Prishtinë

Vetoni Tourist
15€
2
Ndërrim në: Fehmi-CompanyPritja: 30 minuta
3

16:15PrishtinëStacioni Prishtinë

17:05FerizajStacioni Ferizaj

Fehmi-Company
1.5€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~7 orë, 50 minuta
Çmimi total: 15
1

09:15TivarStacioni Tivar

15:45PrishtinëStacioni Prishtinë

Vetoni Tourist
15€
2
Ndërrim në: Dritoni-ReisenPritja: 1 orë, 30 minuta
3

17:15PrishtinëStacioni Prishtinë

18:05FerizajStacioni Ferizaj

Dritoni-Reisen
1.5€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~8 orë, 50 minuta
Çmimi total: 15

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.