GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Tiranë, Shqipëri Tomoc, Kosovë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

10:00TiranëStacioni Tiranë

14:00PrishtinëStacioni Prishtinë

Sharr Travel
15€
2
Ndërrim në: BalaPritja: 1 orë
3

15:00PrishtinëStacioni Prishtinë

16:30TomocStacioni Tomoc

Bala
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~6 orë, 30 minuta
Çmimi total: 15
1

15:30TiranëStacioni Tiranë

18:20Fushë KosovëStacioni Fushë Kosovë

Memi Reisen
15€
2
Ndërrim në: FlorianiPritja: 25 minuta
3

18:45Fushë KosovëStacioni Fushë Kosovë

20:00TomocStacioni Tomoc

Floriani
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 30 minuta
Çmimi total: 15
1

15:30TiranëStacioni Tiranë

18:20Fushë KosovëStacioni Fushë Kosovë

Memi Reisen
15€
2
Ndërrim në: Berisha ImpexPritja: 55 minuta
3

19:15Fushë KosovëStacioni Fushë Kosovë

20:30TomocStacioni Tomoc

Berisha Impex
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~5 orë
Çmimi total: 15

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.