GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Tiranë, Shqipëri Tërstenik, Serbi

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

06:00TiranëStacioni Tiranë

13:00ShkupStacioni Shkup

Tirana Metropol
25€
2
Ndërrim në: Auto TransportPritja: 1 orë
3

14:00ShkupStacioni Shkup

20:00TërstenikStacioni Tërstenik

Auto Transport
?€
Kohëzgjatja totale:~14 orë
Çmimi total: 25

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.