GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Tiranë, Shqipëri Temeqinë, Kosovë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

07:00TiranëStacioni Tiranë

10:00PrizrenStacioni Prizren

Arditi Tours
15€
2
Ndërrim në: RudiPritja: 45 minuta
3

10:45PrizrenStacioni Prizren

11:28TemeqinëStacioni Temeqinë

Rudi
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 28 minuta
Çmimi total: 15

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.