GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Tiranë, Shqipëri Tejec, Kosovë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

06:00TiranëStacioni Tiranë

09:00PrizrenStacioni Prizren

Tirana Metropol
15€
2
Ndërrim në: Besi TursPritja: 30 minuta
3

09:30PrizrenStacioni Prizren

10:12TejecStacioni Tejec

Besi Turs
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 12 minuta
Çmimi total: 15
1

13:00TiranëStacioni Tiranë

15:45PrizrenStacioni Prizren

Gashi Travel
15€
2
Ndërrim në: Besi TursPritja: 45 minuta
3

16:30PrizrenStacioni Prizren

17:12TejecStacioni Tejec

Besi Turs
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 12 minuta
Çmimi total: 15

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.