GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Tiranë, Shqipëri Slivovë, Kosovë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

07:00TiranëStacioni Tiranë

12:00FerizajStacioni Ferizaj

Arditi Tours
15€
2
Ndërrim në: Arbeni ToursPritja: 30 minuta
3

12:30FerizajStacioni Ferizaj

12:36SlivovëStacioni Slivovë

Arbeni Tours
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 36 minuta
Çmimi total: 15
1

07:00TiranëStacioni Tiranë

12:00FerizajStacioni Ferizaj

Arditi Tours
15€
2
Ndërrim në: Endriti Sh.P.KPritja: 30 minuta
3

12:30FerizajStacioni Ferizaj

12:37SlivovëStacioni Slivovë

Endriti Sh.P.K
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 37 minuta
Çmimi total: 15
1

07:00TiranëStacioni Tiranë

12:00FerizajStacioni Ferizaj

Arditi Tours
15€
2
Ndërrim në: Goni ComPritja: 40 minuta
3

12:40FerizajStacioni Ferizaj

12:46SlivovëStacioni Slivovë

Goni Com
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 46 minuta
Çmimi total: 15

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.