GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Tiranë, Shqipëri Sibovc, Kosovë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

12:00TiranëStacioni Tiranë

17:00PrishtinëStacioni Prishtinë

Kei-Reisen
15€
2
Ndërrim në: Durimi ToursPritja: 25 minuta
3

17:25PrishtinëStacioni Prishtinë

18:11SibovcStacioni Sibovc

Durimi Tours
0.3€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~6 orë, 11 minuta
Çmimi total: 15
1

14:00TiranëStacioni Tiranë

19:00PrishtinëStacioni Prishtinë

Arditi Tours
15€

Informata

2
Ndërrim në: Durimi ToursPritja: 15 minuta
3

19:15PrishtinëStacioni Prishtinë

20:01SibovcStacioni Sibovc

Durimi Tours
0.3€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~6 orë, 1 minuta
Çmimi total: 15

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.