GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Tiranë, Shqipëri Shqiponjë, Kosovë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

14:00TiranëStacioni Tiranë

17:30GjakovëStacioni Gjakovë

Nakaj
15€
2
Ndërrim në: ErbliniPritja: 30 minuta
3

18:00GjakovëStacioni Gjakovë

18:41ShqiponjëStacioni Shqiponjë

Erblini
?€
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 41 minuta
Çmimi total: 15
1

14:00TiranëStacioni Tiranë

17:30GjakovëStacioni Gjakovë

Nakaj
15€
2
Ndërrim në: DreniPritja: 30 minuta
3

18:00GjakovëStacioni Gjakovë

18:42ShqiponjëStacioni Shqiponjë

Dreni
0.5€
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 42 minuta
Çmimi total: 15.5
1

14:00TiranëStacioni Tiranë

17:30GjakovëStacioni Gjakovë

Nakaj
?€
2
Ndërrim në: ErbliniPritja: 30 minuta
3

18:00GjakovëStacioni Gjakovë

18:41ShqiponjëStacioni Shqiponjë

Erblini
?€
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 41 minuta
1

14:00TiranëStacioni Tiranë

17:30GjakovëStacioni Gjakovë

Nakaj
?€
2
Ndërrim në: DreniPritja: 30 minuta
3

18:00GjakovëStacioni Gjakovë

18:42ShqiponjëStacioni Shqiponjë

Dreni
0.5€
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 42 minuta
Çmimi total: 0.5

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.