GjirafaTravel

40,000+ bileta të shitura me Gjirafa Travel.

Tiranë në Sarandë me autobus - Rezervoni biletë online nga Tiranë, Shqipëri Sarandë, Shqipëri

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

14:15TiranëTerminali Jugor dhe Verior

18:30SarandëStacioni Sarandë

Tisa Travel
15.5€

Informata

16:00TiranëTerminali Jugor dhe Verior

20:15SarandëStacioni Sarandë

Tisa Travel
15.5€

Informata

22:00TiranëTerminali Jugor dhe Verior

02:15SarandëStacioni Sarandë

Tisa Travel
15.5€

Informata

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.