GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Tiranë, Shqipëri Sankt Veit, Austri

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

09:00TiranëStacioni Tiranë

13:00PrishtinëStacioni Prishtinë

Albani Tours
10€
2
Ndërrim në: Baci ToursPritja: 3 orë, 45 minuta
3

16:45PrishtinëStacioni Prishtinë

07:45Sankt VeitStacioni Sankt Veit

Baci Tours
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~22 orë, 45 minuta
Çmimi total: 10
1

09:00TiranëStacioni Tiranë

13:00PrishtinëStacioni Prishtinë

Kabashi Tours
15€
2
Ndërrim në: Baci ToursPritja: 3 orë, 45 minuta
3

16:45PrishtinëStacioni Prishtinë

07:45Sankt VeitStacioni Sankt Veit

Baci Tours
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~22 orë, 45 minuta
Çmimi total: 15
1

09:00TiranëStacioni Tiranë

12:00PrizrenStacioni Prizren

Kabashi Tours
15€
2
Ndërrim në: Baci ToursPritja: 3 orë
3

15:00PrizrenStacioni Prizren

06:00Sankt VeitStacioni Sankt Veit

Baci Tours
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~21 orë
Çmimi total: 15
1

10:00TiranëStacioni Tiranë

14:00PrishtinëStacioni Prishtinë

Sharr Travel
15€
2
Ndërrim në: Baci ToursPritja: 2 orë, 45 minuta
3

16:45PrishtinëStacioni Prishtinë

07:45Sankt VeitStacioni Sankt Veit

Baci Tours
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~21 orë, 45 minuta
Çmimi total: 15

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.