GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Tiranë, Shqipëri Prelezi i Muhaxherve, Kosovë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

12:00TiranëStacioni Tiranë

17:00PrishtinëStacioni Prishtinë

Kei-Reisen
15€
2
Ndërrim në: Dritoni-ReisenPritja: 15 minuta
3

17:15PrishtinëStacioni Prishtinë

17:51Prelezi i MuhaxherveStacioni Prelezi i Muhaxherve

Dritoni-Reisen
1.5€
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 51 minuta
Çmimi total: 16.5
1

12:00TiranëStacioni Tiranë

17:00PrishtinëStacioni Prishtinë

Kei-Reisen
15€
2
Ndërrim në: Endriti Sh.P.KPritja: 30 minuta
3

17:30PrishtinëStacioni Prishtinë

18:10Prelezi i MuhaxherveStacioni Prelezi i Muhaxherve

Endriti Sh.P.K
?€
Kohëzgjatja totale:~6 orë, 10 minuta
Çmimi total: 15
1

14:30TiranëStacioni Tiranë

19:30PrishtinëStacioni Prishtinë

Albani Tours
15€
2
Ndërrim në: Endriti Sh.P.KPritja: 45 minuta
3

20:15PrishtinëStacioni Prishtinë

20:50Prelezi i MuhaxherveStacioni Prelezi i Muhaxherve

Endriti Sh.P.K
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~6 orë, 20 minuta
Çmimi total: 15
1

15:00TiranëStacioni Tiranë

20:00PrishtinëStacioni Prishtinë

Tirana Metropol
15€

Informata

2
Ndërrim në: Endriti Sh.P.KPritja: 15 minuta
3

20:15PrishtinëStacioni Prishtinë

20:50Prelezi i MuhaxherveStacioni Prelezi i Muhaxherve

Endriti Sh.P.K
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 50 minuta
Çmimi total: 15

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.