GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Tiranë, Shqipëri Poturovce, Kosovë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

09:00TiranëStacioni Tiranë

13:00PrishtinëStacioni Prishtinë

Albani Tours
10€
2
Ndërrim në: Lipjan Sh.P.KPritja: 45 minuta
3

13:45PrishtinëStacioni Prishtinë

14:18PoturovceStacioni Poturovce

Lipjan Sh.P.K
?€
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 18 minuta
Çmimi total: 10
1

09:00TiranëStacioni Tiranë

13:00PrishtinëStacioni Prishtinë

Kabashi Tours
15€
2
Ndërrim në: Lipjan Sh.P.KPritja: 45 minuta
3

13:45PrishtinëStacioni Prishtinë

14:18PoturovceStacioni Poturovce

Lipjan Sh.P.K
?€
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 18 minuta
Çmimi total: 15
1

10:00TiranëStacioni Tiranë

14:00PrishtinëStacioni Prishtinë

Sharr Travel
15€
2
Ndërrim në: Gmica TravelPritja: 30 minuta
3

14:30PrishtinëStacioni Prishtinë

15:03PoturovceStacioni Poturovce

Gmica Travel
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 3 minuta
Çmimi total: 15
1

12:00TiranëStacioni Tiranë

17:00PrishtinëStacioni Prishtinë

Kei-Reisen
15€
2
Ndërrim në: Gmica TravelPritja: 25 minuta
3

17:25PrishtinëStacioni Prishtinë

17:58PoturovceStacioni Poturovce

Gmica Travel
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 58 minuta
Çmimi total: 15
1

12:00TiranëStacioni Tiranë

17:00PrishtinëStacioni Prishtinë

Kei-Reisen
15€
2
Ndërrim në: Lipjan Sh.P.KPritja: 45 minuta
3

17:45PrishtinëStacioni Prishtinë

18:18PoturovceStacioni Poturovce

Lipjan Sh.P.K
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~6 orë, 18 minuta
Çmimi total: 15

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.